Atsauksmes

Dažas no atsauksmēm, ko atstājuši pie mums bijušie viesi un interesenti.

Advertisements

Patīk plašums, ļoti skaista zeme. Ļoti pārdomāts projekts. Projektā mudina piedalīties projekta veidotāju entuziasms, ticība tam, ka varam ilgspējīgi šādi dzīvot. Arī tas, ka ir pietiekoši liela interese arī citiem piedalīties projekta realizācijā, kā arī dzīvot pēc šīm idejām.

Laila un Varis Vītoli

Lai Latvijā būtu vairāk tādu “Gaismas Dārzu”!

Ingrīda Seržante

Ievesmojoša harmoniska vide, saulaini cilvēki, uz pozitīva attīstību vērstas idejas, videi draudzīgas dzīvošanas piekritēju pulks, kas nepārtraukti vairojas.

Daina Binde

Tas ir brīnums, ka Latvijā kaut kas šāds notiek. Šis projekts varētu būt kā piemērs arī citu ekociematu izveidei nākotnē.

Laila un Varis Vītoli

Ļoti priecājos, ka arī Latvijā notiek šāda pašorganizēšanās.

Tince Tameniece

Tā ir iespēja dzīvot starp līdzīgi zaļi domājošajiem, atbalstošiem cilvēkiem skaistā dabas ielokā, praktizējot ekoloģisku, dabai draudzīgu dzīvesveidu, attīstot sevi un savas intereses ilgtspējīgā veidā.

Jana Vasile

Ļoti pārdomāts projekts. Liels “pluss” ir pašreizējās zemes īpašnieces Ievas Zadiņas atbalsts (arī idejas līmenī). Man prieks par uzdrīkstēšanos, uzņēmību, neatlaidību un piemēru citiem.

Jana Vasile

Man prieks par rūpību, ar kādu tiek plānots viss projekts, lai tas realizētos pozitīvā rezultātā.

Matīss Ķeķers

Prieks par biedrības dibinātāju apņēmību un ieguldīto darbu. Pietrūkst vārdu, lai precīzi atspoguļotu to, cik pozitīvu iespaidu rada projekta ieceres.

Katrīna un Arnis Ješkini

Patīk cilvēki, kas ir ar zināšanu bāzi un saprot, ka ir nepieciešami noteikumi. Diezgan smalki izstrādāts idejas projekts.

Andrejs

Tas ir projekts, kas vērsts ar skatu uz pozitīvu nākotni. Saskaņā ar dabu dzīvot un vienam ar otru.

Solvita

Prieks redzēt, ka ir reāla vieta, un jau tiek virzīti juridiskie jautājumi uz priekšu. Novēlu, lai juridiskās lietas viegli un ātri atrisinās un var uzsākt jau praktiskus darbus pie zemes, kopīpašuma un katrs pie savas zemes.

Oskars

Vērienīgs projekts, kas ir svarīgs visiem cilvēkiem kopumā.

Iveta Cibule

“Gaismas Dārzu” projekts tiecas apvienot dedzīgi apvienojamo – Latviskās dzīvesziņas, prakšu un paražu pieredzi ar citur pasaulē pārbaudītām “reālām utopijām” kā ilgtspējīgāk organizēt cilvēku sabiedrību ar daudzu mazāku “sabiedrisko metabolismu”.

Elgars

Šeit iespējams sastapt daudz pozitīvu, apņēmīgu un radoši domājošu cilvēku, kam rūp mūsu vide. Iespējams sastapt daudz domubiedru, no viņiem smelties iedvesmu pašiem tālāk attīstoties, kopā radīt labāku nākotni.

Nora

Pēc V. Megre grāmatu izlasīšanas vēlējos atrast vietu starp līdzīgi domājošajiem, kuri izveido savu dzimtas mājvietu un dzīvo saskaņā ar dabu un veido mīlestības pilnu vidi nākošajām paaudzēm. Gaismas Dārzos saskatu šādu iespēju, vietu un cilvēkus.

Eva

Vieta ir ļoti skaista. Projekta organizātori nopietni un ar sirdi ir sākuši nopietnu darbu.

Eva

Fantastiska ideja un organizācija.

Anna Rancāne

Man patīk pati ideja par dzīvošanu ekociematā, mainīt vidi sev apkārt, manīt savu attieksmi, būt tuvāk dabai.

Aija Beitika

Saturīgi un precīzi izstrādāts projekts, konkrētu uzdevumu izpildes plāns, kas veicina drošāku mērķa sasniegšanu.

Ginta

Patīk inicatīva kopumā, būtu jauki, tik tuvu kaimiņos redzēt ekoloģisku projektu, tas dotu iespēju sadarboties izglītības projektu jomā.

Līga Krūmiņa-Krīgere

Strukturāli noformētas idejas, laba prezentācija, saprotama iestāšanās kārtība utt.

Normunds Zuševics

Patīk kooperatīva izveides ideja, kur vairākas ģimenes spētu dzīvot neatkarīgā vidē, veidojot kopīgu vidi, kultūru un sabiedrību.

Normunds Zuševics